O firmie

Nasz zespół

Konsorcjum Biuro Klub to polska spółka kapitałowa utworzona w 2003 roku ze 100% polskim kapitałem, które tworzy rozbudowaną sieć centrów logistycznych rozlokowanych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie materiałów biurowych. Obsługujemy kilkadziesiąt tysięcy klientów, w tym firmy korporacyjne i największe firmy z sektora publicznego.

Spółka powstała, aby tworzyć nowe kanały dystrybucji związane z przetargami i klientami z segmentu średnich i dużych przedsiębiorstw. Stawiamy na przejrzystość biznesową, działamy w oparciu o zdefiniowane standardy i kodeks etyczny.

Najważniejsze fakty:

• 300 mln obrotu rocznie,
  • 24 główne centra dystrybucji,
  • 600 pracowników,
  • 100 przedstawicieli handlowych,
  • 100 000 usatysfakcjonowanych klientów,
  • 30 000 produktów w naszych magazynach,
  • 4000 zamówień dziennie,
  • własna flota - ponad 250 samochodów,
  • 20 000 m² powierzchni magazynowych,
  • 8 000 m² powierzchni hal sprzedaży.

Dlaczego Konsorcjum Biuro Klub:

• kompleksowa obsługa, produkty nietypowe, zamówienia specjalne,
  • doskonały serwis obsługi, dedykowana opieka kierownika ds. klientów kluczowych,
  • platforma zakupowa dopasowana do potrzeb każdego klienta,
  • raporty zakupowe w dowolnej formie np. PDF, Excel, itp.,
  • optymalizacja kosztów,
  • własna marka produktowa,
  • dostawy „na biurko” do każdego oddziału w Polsce,
  • gwarancja dostawy,
  • integracja systemów zakupowych.

WARTOŚCI Konsorcjum Biuro Klub

Staramy się przekraczać oczekiwania naszych Klientów, przewidując i wsłuchując się w ich potrzeby oraz spełniając nasze obietnice. Mamy szacunek dla drugiego człowieka i partnerskie podejście do naszych klientów, partnerów jak i naszych pracowników. Bierzemy odpowiedzialność za to co robimy ponieważ wiemy jak ważne jest zaufanie w biznesie. Naszą współpracę opieramy o otwartość, uczciwość i transparentność wszystkich naszych działań. Podejmujemy się wyzwań, aby dostarczyć naszym Klientom rozwiązań, których potrzebują. Jesteśmy otwarci i kreatywni w poszukiwaniu rozwiązań.

Zarząd, udziałowcy i pracownicy Konsorcjum Biuro Klub sp. z o. o. zdają sobie sprawę, że wśród elementów stanowiących o wizerunku przedsiębiorstwa ważne miejsce zajmują wartości natury etycznej. Wierzymy, że przestrzeganie etyki w biznesie zapewnia przewagę konkurencyjną oraz wzmacnia reputację firmy. Staramy się, aby stosunki, jakie nas łączą z kontrahentami, klientami, jak i z liczną konkurencją, opierały się na uczciwości oraz zasadach współzawodnictwa fair-play.

Naszym priorytetem jest koncentracja na szeroko rozumianej efektywności i zrównoważonym rozwoju, przy jednoczesnej orientacji na klienta.

DOFINANSOWUJEMY różnego rodzaju inicjatywy społeczne

Z dumą, od 2017, wspieramy Panią Małgorzatę Wiejak, wielokrotną mistrzynię Polski i wicemistrzynię Europy w podnoszeniu ciężarów. Zobacz więcej